lewy trójkąt prawy trójkąt
Wiele poziomów komunikacji
lewy trójkąt prawy trójkąt

Wykonawcy

              

 

Wykonawcą prac jest konsorcjum czterech firm:

 • Torpol (Poznań)

  Firma Torpol od ponad 20 lat modernizuje szlaki i linie kolejowe dostosowując ich jakość i parametry do wymogów stawianych przez unijne i międzynarodowe przepisy o ruchu kolejowym. Do  najważniejszych realizacji należą m.in.: przebudowy wielu ważnych odcinków linii kolejowych E20, E30 i E65, modernizacja stacji Gałkówek w ramach przebudowy połączenia kolejowego Warszawa – Łódź, jak również wybudowanie nowoczesnych tras tramwajowych na terenie Poznania i Gdańska.

  http://www.torpol.pl/

 • Astaldi (Włochy)

  Astaldi jest liderem wśród przedsiębiorstw budowlanych we Włoszech. Działa w obszarze infrastruktury transportowej, budownictwa wodengo i energetycznego, a także budownictwa przemysłowego i ogólnego. Pierwsze realizacje Astaldi w Polsce przyadaja na rok 2009 i wiążą się z zamówieniem na projekt i budowę II linii warszawskiego metra.

  http://www.astaldi.com/home/

 • Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów (Mińsk Mazowiecki)

  Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim to firma o ponad osiemdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu w budowie, modernizacji i utrzymaniu dróg kołowych i mostów. Firma specjalizuje się w kompleksowej budowie dróg kołowych oraz produkcji mas bitumicznych.

  http://www.pbdim.com.pl/

 • Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "INTERCOR" (Zawiercie)

  Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "INTERCOR" Sp. z o.o. działa na rynku od 1990 roku. Firma posiada w swojej ofercie kompleksowe wykonawstwo oraz remonty, mostów i wiaduktów drogowych i kolejowych, jedno i wielo przęsłowych, łukowych, kratowych, estakad, kładek dla pieszych oraz obiektów specjalnych.

  http://www.intercor.eu/