lewy trójkąt prawy trójkąt
Wiele poziomów komunikacji
lewy trójkąt prawy trójkąt

Aktualności


Dworzec z bliska

Dworzec z bliska 28.09.2013

"Dogrywka" lipcowych wycieczek po dworcu Łódź Fabryczna. Grupa osób (ok. 30), którym nie udało się wejść na budowę dworca Łódź Fabryczna w trakcie lipcowych obchodów 590. rocznicy nadania praw miejskich Łodzi w sobotę miała okazję przyjrzeć się inwestycji.
więcej
Dworzec zgodnie z planem

Dworzec zgodnie z planem 25.09.2013

- Prace idą zgodnie z planem i w tej chwili nie ma zagrożenia, że inwestycja dworca Łódź Fabryczna nie zostanie zrealizowana zgodnie z przewidywanym terminem – zapewnił prezes PKP PLK SA Marek Faber, który w środę gościł na terenie budowy dworca.
więcej
List ministra w sprawie Łodzi Fabrycznej

List ministra w sprawie Łodzi Fabrycznej 24.09.2013

Wiceprezydent Radosław Stępień odniósł się do opinii o terminach realizacji dworca Łódź Fabryczna. Odczytał list podsekretarza stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, który nie potwierdza, że termin oddania inwestycji jest definitywnie zagrożony.
więcej
Oświadczenie ministerstwa

Oświadczenie ministerstwa 24.09.2013

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej wydało oświadczenie ws. terminu zakończenia budowy dworca Łódź Fabryczna.
więcej
Dworzec nie jest zagrożony

Dworzec nie jest zagrożony 23.09.2013

Projekt na pewno będzie dokończony. Albo będą pieniądze unijne, albo krajowe - uspokaja Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego na łamach "Przeglądu Kolejowego".
więcej
Dworzec rośnie w... dół

Dworzec rośnie w... dół 29.08.2013

Po raz kolejny – zgodnie z zapowiedzią – spotykamy się na terenie powstającego nowego dworca Łódź Fabryczna, by śledzić postęp prac na największej tego typu budowie w kraju – powiedziała prezydent Hanna Zdanowska podczas konferencji prasowej.
więcej