lewy trójkąt prawy trójkąt
Wiele poziomów komunikacji
lewy trójkąt prawy trójkąt

Aktualności


Pierwszy pociąg na dworcu Łódź Fabryczna

Pierwszy pociąg na dworcu Łódź Fabryczna 28.10.2015

Do podziemnego dworca Łódź Fabryczna wjechał pierwszy pociąg technologiczny. Był to specjalny skład PKP, który miał na celu pokazać realizowane przez spółkę inwestycje
więcej
Budowa zakończona w 80 proc.

Budowa zakończona w 80 proc. 23.07.2015

Budowa dworca Łódź Fabryczna ukończona jest już w 80 procentach.
więcej
Ruch wokół dworca

Ruch wokół dworca 12.03.2015

O tym, jak będzie wyglądał docelowo układ komunikacyjny w pobliżu nowego dworca Łódż Fabryczna, poinformował na konferencji prasowej dyrektor ZDiT Grzegorz Nita.
więcej
Nowe otwarcie Bramy Miasta

Nowe otwarcie Bramy Miasta 04.03.2015

- Chcemy jak najszybciej sfinalizować sprawę sprzedaży działki pod budowę Bramy Miasta i na najbliższej sesji Rady Miejskiej, 18 marca, przedstawić projekt uchwały w tej sprawie - zapowiedział na konferencji prasowej wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak.
więcej
Tunel przyszłości

Tunel przyszłości 13.11.2014

Będą środki na budowę tunelu średnicowego, który wyprowadzi ruch kolejowy z dworca Łódź - Fabryczna na północ w kierunku dworca Łódź Żabieniec i na południe w kierunku dworca Łódź - Kaliska. Dobrą wiadomość przekazał minister sprawiedliwości Cezary Grabarczyk, który odwiedził teren inwestycji.
więcej
Pod dworcowym dachem

Pod dworcowym dachem 06.11.2014

O postępach prac na budowie dworca Łódź Fabryczna poinformował na konferencji prasowej dyrektor ZDiT Grzegorz Nita. Najważniejszym obecnie i widocznym elementem jest konstrukcja dachu, która w budynku zachodnim jest już gotowa w 100 proc.
więcej