lewy trójkąt prawy trójkąt
Wiele poziomów komunikacji
lewy trójkąt prawy trójkąt

Aktualności


Informujemy o nowym dworcu

Informujemy o nowym dworcu 12.10.2011

W łódzkich mediach ruszyła intensywna kampania informacyjna na temat przebudowy dworca Łódź Fabryczna. Do mieszkańców Łodzi trafi także ulotka przygotowana wspólnie przez Urząd Miasta Łodzi, PKP i MPK.
więcej
Budujemy Nowe Centrum Łodzi

Budujemy Nowe Centrum Łodzi 04.10.2011

17 października rozpoczyna się nowy rozdział w historii Łodzi. Ruszamy z jedną z największych inwestycji w Europie, która da gigantyczny impuls naszemu miastu. Dworzec Fabryczny w 2014 r. stanie się najważniejszym węzłem komunikacyjnym w centralnej Polsce.
więcej
Będą zmiany

Będą zmiany 04.10.2011

Za niespełna 2 tygodnie zostanie zamknięty dworzec Łódź Fabryczna i rozpoczną się prace związane z budową nowoczesnego, multimodalnego dworca kolejowego.
więcej
Zostały trzy tygodnie

Zostały trzy tygodnie 23.09.2011

16 października ruszają prace związane z modernizacją dworca Łódź Fabryczna. Na czas zamknięcia stacji, pociągi będą kursować zmienionymi trasami, a ruch przejmą dworce: Łódź-Widzew, Łódź Kaliska i Łódź-Chojny.
więcej
Serce Nowego Centrum

Serce Nowego Centrum 18.08.2011

To milowy kamień na drodze do Nowego Centrum Łodzi. Prezydent miasta Hanna Zdanowska oraz przedstawiciele spółek PKP Polskie Linie Kolejowe S.A i Polskie Koleje Państwowe S.A. podpisali umowę na budowę nowego dworca  Łódź Fabryczna.
więcej
Trójporozumienie - dla dworca i pasażerów

Trójporozumienie - dla dworca i pasażerów 28.03.2011

„Tak" dla przebudowy dworca Łódź Fabryczna potwierdzili dziś strategiczni inwestorzy: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., Polskie Koleje Państwowe S.A. oraz Miasto Łódź. W pałacu I. Poznańskiego podpisano umowę określającą zasady współpracy przy realizacji inwestycji.
więcej