lewy trójkąt prawy trójkąt
Wiele poziomów komunikacji
lewy trójkąt prawy trójkąt

Aktualności


Spokojnie na dworcach

Spokojnie na dworcach 19.10.2011

Rano pełnomocnik prezydent ds. Nowego Centrum Łodzi, Błażej Moder, Grzegorz Nita, dyrektor z PKP S.A., Zdzisław Stoszek, kierownik kontraktu z PKP PLK S.A. i Tomasz Nowak, zarządca dworca z PKP SA Oddział Dworce Kolejowe sprawdzili funkcjonowanie dworca Łódź Widzew
więcej
Sprawdzian nowej komunikacji

Sprawdzian nowej komunikacji 17.10.2011

Za nami pierwszy poranny szczyt komunikacyjny po zamknięciu dworca Łódź Fabryczna. Pociągi do Warszawy, którymi podróżuje najwięcej łodzian, od dziś odjeżdżać będą z dworców Łódź Kaliska i Łódź Widzew, a wybrane składy zatrzymywać się będą także na stacjach Chojny i Żabieniec.
więcej
Łódź Fabryczna: ostatni pociąg

Łódź Fabryczna: ostatni pociąg 16.10.2011

15 października na dworzec Łódź Fabryczna wjechał ostatni przed przebudową pociąg. Zobacz jak świętowano to wydarzenie.  
więcej
Fotografia pamiątkowa

Fotografia pamiątkowa 15.10.2011

Setki osób odwiedziły nieczynny już dworzec Łódź - Fabryczna. Można było fotografować wnętrze dworca, pomieszczenia administracji, miejsca gdzie odpoczywały drużyny kolejarskie i bez strachu pospacerować torami.
więcej
Trwa akcja informacyjna

Trwa akcja informacyjna 14.10.2011

W ramach akcji informacyjnej pracownicy ZDiT rozdawali podróżnym jadącym do Warszawy ulotki zawierające szczegółowe dane o terminach przebudowy dworca. W akcji wzięła udział także prezydent Hanna Zdanowska.
więcej
Miasto gotowe na zmiany

Miasto gotowe na zmiany 14.10.2011

Budowa podziemnego dworca Łódź Fabryczna oraz Nowego Centrum Łodzi jest dla jednym z największych wyzwań urbanistycznych w historii naszego miasta.
więcej