lewy trójkąt prawy trójkąt
Wiele poziomów komunikacji
lewy trójkąt prawy trójkąt

Aktualności


Koncepcja dworca prawie gotowa

Koncepcja dworca prawie gotowa 07.12.2011

Choć na razie prace przy przebudowie dworca Łódź Fabryczna toczą się głównie na deskach kreślarskich, realizatorzy projektu przekonują, że jest to jeden z najważniejszych etapów inwestycji.
więcej
Zaawansowane EC-1

Zaawansowane EC-1 03.12.2011

Trwa rewitalizacja EC-1. Zakończono już podstawowe prace przy budowie infrastruktury podziemnej i teraz ekipy budowlane zajmują się remontem i odbudową głównych obiektów. Wykonano już blisko 1/3 robót.
więcej
Zapraszamy na konsultacje tunelowe

Zapraszamy na konsultacje tunelowe 01.12.2011

Hiszpańska firma SENER, wykonawca Studium Wykonalności, oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa organizują konsultacje społeczne na temat przebiegu podziemnych tuneli kolejowych pod miastem Łódź.
więcej
Najładniejsze zdjęcia dworca

Najładniejsze zdjęcia dworca 14.11.2011

Wybrano najładniejsze pożegnalne zdjęcie Dworca Łódź Fabryczna. To pokłosie Foto Deja „Pożegnianie dworca Łódź Fabryczna" który odbył się 16 października pod patronatem Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej.
więcej
Informujemy o dworcu

Informujemy o dworcu 07.11.2011

Od 1 listopada w pociągach interRegio kursujących na trasie Łódź-Warszawa wyświetlana jest prezentacja multimedialna informująca o budowie nowego dworca Łódź Fabryczna oraz o związanych inwestycją zmianach komunikacyjnych.
więcej
Łodzianie zszyją miasto

Łodzianie zszyją miasto 28.10.2011

W drugim etapie projektu (od 7 listopada do 4 grudnia) zespoły opracują koncepcje nowego zagospodarowania okolic Nowego Centrum wraz z graficznymi i multimedialnymi prezentacjami. W trzecim etapie uczestnicy zaprezentują pomysły i wybiorą najciekawszy.
więcej